Bayan İlahi Grubu

Burak Organizasyon Bayan İlahi Grubu

Bayan İlahi Grubu

Bayan tasavvuf ekibi ile eski zamanlardan bu zamana kadar kadınların bir araya gelerek tertip ettiği eğlencelere yeni bir renk katıyoruz. Bayanlar pek çok organizasyon da kendilerine müzik aracılığı ile eşlik edecek ekiplere ihtiyaç duymaktadır. Bizler de müzik eğitimlerini tamamlamış olan ve bayanlardan oluşan grubumuzda bu ihtiyacı karşılamak istemekteyiz.

Bayan ilahi grubu; solist ve kanun, ud, keman, benzer ve de neyzen çalan ekip arkadaşlarından oluşmaktadır. Bu ekip organizasyonlara eşlik ederken tüm ekipmanlarını önceden hazırlayarak gecikmeler yaşanmasına sebep olmaz.  Türk tasavvufunun bilinen en güzel müziklerini en iyi şekilde bayan ilahi grubu ile seslendiriyoruz.

Bayan İlahi Grubu Hangi Organizasyonlara Çağırılır?

Bayan ilahi grubu özellikle son dönemlerin en sevilen gruplarından olduğu için neredeyse tüm etkinlikler de çağrılabilir. Özellikle bayanların yapmış olduğu mevlit programlarının olmazsa olmazı haline gelen bayan ilahi grubu çok popülerdir. Bebeklerin mevlitleri için de ilahi grubumuz sizlere en iyi tasavvuflar ile hizmet vermektedir.

kına organizasyonu

Aynı zaman da kına organizasyonlarında da bayan ilahi grubu sizlere eşlik etmek içim bekliyor. Sıradan organizasyonlara yapmaktan kaçınarak bayan ilahi grubumuzu sizlere eşlik etmesi amacı ile çağıra bilirsiniz. Önceden program yapabilmeleri için rezervasyon yaptırmayı mutlaka yaptırarak hatırlatma yapmayı ihmal etmeyiniz. Bayan ilahi grubu ile kadınlar arşın da yapılan her türlü organizasyona hem neşe hem de renk katmak mümkündür.

İletişim